Kvalitu spánku není radno podceňovat. To vědí i ve společnosti PURTEX a proto si pro vás připravili kvalitní české matrace. Ty nabízejí pohodlí, snadno se přizpůsobí vašemu tělu a umožňují snadnou změnu polohy, bez jakékoli námahy. Váš spánek tak nebude ničím rušen. Matrace, které společnost nabízí, navrhují specialisté a profesionálové v oboru zdravého spaní. Kombinují nejmodernější trendy a technologie a díky tomu mohou nabídnout matrace, které mají dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Problémem nejsou ani matrace pro atypické rozměry postele. Ty se vyrábějí přímo na míru.

Kvalitní spánek podpoří také zdravotní matrace.

Nabídka matrací společnosti PURTEX

PURTEX s.r.o. je český a slovenský výrobce postelí a klinicky hodnocených matrací. Na trhu působí již velmi dlouhou dobu. Během svého působení získal celou řadu užitečných zkušeností. Ty se nyní promítají jak ve výrobě, tak i v nabídce. Ve svých výrobních závodech používá pouze ty nejmodernější evropské technologie. Výrobní procesy zahrnují výrobu PUR matrací, matrací pružinových nebo taštičkových. V nabídce naleznete také postelové rošty, postele z masivu, anatomicky tvarované polštáře nebo kvalitní ložní prádlo.

Pro výrobu se používají pouze materiály, které jsou testované a certifikované podle mezinárodní normy ÖKO-TEX.

Pokud si nejste jisti, jaký typ matrace je vhodný právě pro vás, není nic snazšího, než se zastavit na některé pobočce kamenných prodejen a nechat si poradit zkušenými odborníky. Kromě toho si zde můžete matrace také vyzkoušet. Seznam poboček naleznete na webu matrace.purtex.cz.

Nová technologie, kterou si společnost nechala vyrobit, umožňuje perforaci matrací. Ty tak získají lepší vzdušnost a jejich jádra snáze odvádějí vlhkost. V současné době je PURTEX jediná firma, které tuto technologii využívá.