Dlouhé čekací doby na zhotovení vizitek, nemožnost navrhnout si podobu vizitek podle vlastního nápadu, to je dnes již minulostí. Pokud využijete služeb Printuj.cz, můžete mít vizitky podle vlastního návrhu již druhý den po objednání. Tato služba je ideální pro všechny, kteří mají dostatečnou porci fantazie, kreativity a invence. Kdo těmito schopnostmi není obdařen, nebo prostě spěchá, může si vybrat z některého již připraveného návrhu. Ty jsou volně k dispozici každému zájemci z řad právnických i fyzických osob.

Vzhled vizitek

Účelem vizitek není oslnit, ale informovat zákazníka, odběratele, obchodní partnery i běžnou veřejnost a sdělit jim základní relevantní údaje. Především by tedy na vizitce mělo být jméno podnikatele či řemeslníka, případně název firmy, adresa fyzické osoby nebo sídlo firmy a kontaktní spojení. Pro tisk vizitek používá tiskárna kvalitní a brilantně bílý papír, který vyniká odolností a pevností. Tisk vizitek online znamená mimo jiné i možnost volby povrchové úpravy matové nebo lesklé. K celkové profesionální úrovni a provedení vizitek přispívají také úžasně jasné barvy. Kdo chce mít luxusní vzhled svých vizitek, může požádat o úpravu metodou laminace.

Další služby

Tiskárna nabízí možnost sjednocení designu šablon a vytvoření stejných hlavičkových papírů. V horním rohu je pak umístěno logo firmy, takže firma či podnikatel může hlavičkové papíry používat jak pro běžnou obchodní komunikaci, tak pro písemný styk s úřady i veřejností. Další službou je zhotovování firemních kalendářů nebo i jiných firemních tiskopisů, ale i různých propagačních předmětů. Všechny tyto produkty mohou být součástí marketingu vaší firmy.

Na čem si společnost Print online zakládá?

Vedle profesionální úrovně vizitek a rychlosti jejich vyhotovení je to nabídka k uplatnění vlastních návrhů. Kdokoliv si může navrhnout a nechat vytisknout vizitku podle své představy. K dispozici je však i celá řada již připravených návrhů, ze kterých si lze vybírat. Naším krédem je kvalita a rychlost, která nemá konkurenci. Kdekoliv na území ČR můžete mít vizitku do 24 hodin. Nemusíte se přitom ohlížet na pracovní dobu zhotovitele ani na termín dodání, jak je to dosud běžné.