Problémem mnohých z nás není dovolená, kterou nám poskytnou v práci, ale finance, tedy to, abychom na letní dovolenou měli. Pokud vás trápí finanční stránka dovolené, popřemýšlejte o Chorvatsku. Nejenže je finančně velmi přívětivé, ale autem se do Chorvatska dostanete za pár hodin.

Dovolená levně

Pro české turisty vyjde dovolená v Chorvatsku stále levně. Dostat se do Chorvatska můžete snadno autem a ubytování zde stojí o mnoho méně, než v jiných destinacích na jihu Evropy. Velmi se vám vyplatí, pokud se rozhodnete pro ubytování u soukromníků. Právě to nabízí ubytování Chorvatsko. Najdete zde pestrou nabídku soukromého ubytování v Chorvatsku s přímými kontakty na majitele objektů, nemusíte se tak obávat provize CK. Díky tomu objevíte jedinečná místa a dovolená vás vyjde o mnoho levněji.

Proč právě Chorvatsko?

A pokud si říkáte, proč byste měli vyrazit právě do Chorvatska, zkuste se oprostit od stereotypu, že Chorvatsko je již „out“. Pro nás je zemí, kterou hojně navštěvovali naši předci, ale pro jiné turisty je jedinečnou zemí. Uchvátí vás nádherná příroda, skvělé jídlo, víno, ale také příjemná atmosféra Chorvatska. Najdete zde řadu krásných pláží a menších plážiček, které nabízí klid a dostatek soukromí. Především chorvatsko ostrovy nabízí jedinečná místa a ubytování, o kterém se vám ani nezdálo.

Výhodná dovolená

Dovolená v Chorvatsku vám tak nabízí skvělou kombinaci, a to dovolené, které vás vyjde levně, ale zároveň navštívíte destinaci s jedinečnou přírodou, krásnými plážemi, výhledy, bělostnými skalisky, skvělým domácím jídlem a vínem. O takové dovolené by se mnohým mohlo jen zdát. Zajeďte si proto tento rok do Chorvatska a objevte kouzlo chorvatské krajiny a chorvatského národa. Vrátíte se jistě nadšení a plní nové energie.

Sdílejte
Předchozí článekDodávky pro každé využití
Další článekSauna na klíč