Pod pojmem venkovní mobiliář se neskrývá nic jiného, než takové zdánlivé samozřejmosti, jako jsou lavičky, venkovní odpadkové koše, květináče, parkové soupravy, ale také zastávkové přístřešky, cykloboxy a další. Bez těchto věcí bychom si dovedli představit ulice, náměstí či parky ve městech i malých obcích jen těžko. Toto vybavení je velice potřebné a užitečné, a proto by i jeho provedení mělo být maximálně účelné a praktické.

Nabídka mobiliáře

Nejpestřejší výběr městského mobiliáře v České republice nabízí společnost KOVOFIT. Na jejích webových stránkách je k nahlédnutí kompletní sortiment, ze kterého si mohou vedení měst a obcí vybírat to nejvhodnější. Za rozumné ceny mohou zpříjemnit život svým obyvatelům i návštěvníkům. Nejčastěji jsou to parkové lavičky, které jsou kovové, dřevěné nebo betonové. Dalším mobiliářem jsou venkovní odpadkové koše, květináče, ale také venkovní fitness, vybavení dětských hřišť, street workouty nebo autobusové zastávky. Společnost Kovofit nabízí výrobu tohoto městského venkovního mobiliáře také na zakázku. Města a obce si tak mohou nechat zrealizovat své požadavky a přání na míru podle specifických podmínek. K výrobě veškerého mobiliáře používá Kovofit ty nejkvalitnější materiály, které mají dlouholetou odolnost a splňují i bezpečnostní požadavky.

Objednávání výrobků

Kterékoliv výrobky z nabídky firmy Kovofit určené pro vybavení ulic, parků či zahrad, si zákazníci mohou objednat jedním ze tří způsobů:

  • telefonicky na čísle 605 946 875
  • e-mailem na adrese poptavka@kovo-art.cz
  • ve firemním e-shopu na adrese www.kovo-art.cz

Platební podmínky

Platit může některým ze tří způsobů:

  • dobírkou – za zboží zaplatíte při převzetí zaslané objednané zásilky

  • fakturou – tuto možnost nabízí Kovofit firmám nebo zákazníkům státní správy, se kterými uzavře rámcovou kupní smlouvu

  • bankovním převodem na účet 5386725399/0800, variabilním symbolem je číslo objednávky.