Bydlení v Praze může v mnoha případech zůstat daleko za očekáváním. Obzvláště pokud se rozhodnete svou životní cestu spojit s pronájmem bytových prostor. To je samozřejmě nevýhodné hned z několika různých důvodů, kterými vás teď nebudeme zatěžovat. Cílem toho článku je totiž něco zcela jiného. Co byste říkali tomu, kdyby vyrostly nové moderní byty na Praze 3? Mnoho z vás by zájmem jistě nešetřilo. Tato situace se v následujících letech stane opravdu skutečností díky projektu Na Vackově, který přináší rovnou 5 nových objektů do pražské části horní Žižkov.

Něco málo o lokalitě

Život v nejrušnějších částech Prahy je zejména pro mladé skutečně lákavý. Jenže ruku na srdce, kdo by stál o to trávit v nadměrném hluku a neustálém centru dění veškerý svůj volný čas? Každý z nás občas potřebuje chvilky sám pro sebe. Zároveň je také důležité občas vypadnout z města a strávit nějaký čas v přírodě. Projekt Na Vackově přináší dokonalé snoubení všech těchto potřeb. Objekty se nacházejí v oblasti plné zeleně a daleko od ruchu, ale zároveň dostatečně blízko, aby se člověk ke společenskému životu ve městě mohl kdykoli vrátit.

Zejména rodiny s dětmi tento způsob života určitě ocení. Navíc můžete počítat s veškerou občanskou vybaveností (školy, školky, obchody, supermarkety, ordinace lékařů, zastávka MHD, restaurace, pošta a další). První tři objekty se dočkají konečně fáze v roce 2020 a zbylé dva se dostanou do cíle o rok později. Celkem je pro zájemce připraveno 347 bytových jednotek.

Výhodné financování

Nemáte dostatek našetřených peněz, abyste si mohli byt zaplatit ze svých úspor? Nevadí. Můžete si pomoci financováním bydlení, které pro vás je připraveno se zvýhodněnými podmínkami. Díky hypotéce Hyposervis můžete počítat s:

  • nejnižšími úrokovými sazbami

  • nulovými poplatky za zpracování hypotéky

  • znaleckým posudkem zhotoveným na náklady banky

O případné zájemce bude ve všech ohledech kvalitně postaráno a díky tomu se sen o vlastním bydlení pro mnohé z vás značně přiblíží. Nové byty v Praze jsou v kurzu, neváhejte.