Díky možnostem internetu a online světa dnes můžete i nábytek vybírat a nakupovat z pohodlí domova. Kde však pořídit kvalitní nábytek, navíc s dopravou zdarma? Nezoufejte, poradíme vám.

Online nákup nábytku

Zavítejte na stránky expedo.cz, kde na vás čeká rozmanitá nabídka nábytku. Prohlížet si ji můžete kdykoliv a kdekoliv s pomocí počítače i mobilního telefonu. Vybraný nábytek pak můžete objednat online a těšit se na nové zařízení do bytu či domu.

Doprava

Obrovskou výhodu, kterou vám Expedo nabízí, je doprava zdarma. Nechce se vám nábytek z internetu objednávat především proto, že zaplatíte vysoké sumy za dovoz? S Expedem se vám něco takového nestane. Vlastní dopravou zdarma přivezou nábytek až k vám. Vynesou jej do patra na vaše přání. Nemusíte se tedy stresovat tím, na kolik vás přeprava nábytku vyjde. Expedo nabízí dopravu zdarma na veškeré zboží. Vrátit zboží můžete až do 45 dnů, což je dostatečně dlouhá lhůra.

Nabídka

A na jakou nabídku nábytku se můžete na Expedu těšit? Jedná se o nábytek do ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, vybavení do kuchyně, kanceláře, předsíně a koupelen. V těchto kategoriích naleznete nepřeberné množství nábytku, ať už se jedná o sedací soupravy, postele, zrcadla, regály, kuchyňské linky, jídelní stoly, židle atd. Potřebujete-li například zařídit celý byt či jednu místnost, naleznete zde veškeré potřebné vybavení.

Dostatek informací

Těšit se můžete také na dostatek informací u každého výrobku, tedy detailní popis, rozměry, informace o materiálu apod. Nechybí také ilustrační fotografie, mnohdy přímo v interiéru, abyste si vzhled nábytku lépe představili. Díky tomu nebudete lidově „kupovat zajíce v pytli“, ale budete mít jasnou představu o daném kusu nábytku. Pusťte se do nakupování online a objevte také akce a slevy, které na Expedu momentálně panují.