Nůžkový stan, neboli také párty stan je ideálním mobilním přístřeškem, který ochrání před větrem a deštěm. Můžete si jej postavit na zahradě, pokud chcete pořádat rodinnou oslavu, svatbu nebo grilovací párty s přáteli. Nůžkový stan lze snadno a rychle postavit i opětovně složit, v případě velmi nepříznivého počasí lze celý zastřešený prostor uzavřít a dokonce osvětlit a vytápět.

Výrobky firmy Mitko

S současnosti je Mitko předním výrobcem outdoorových reklamních nosičů a specializuje se na výrobu reklamních stanů, slunečníků a vlajek. Ve vlastní zámečnické dílně vyrábí také stanové konstrukce a vlajkové stožáry. Krejčovská dílna se zaměřuje na zpracování silných polyesterových látek, které se následně používají k výrobě nůžkových stanů.

Nabídka nůžkových stanů

Nůžkové, nebo chcete-li párty stany vyrábí společnost Mitko Ostrava. Tato firma dodává na trh tři verze označené jako CLASSIC, PREMIUM a OCTAPRO. Posledně jmenovaný nůžkový stan se od dvou zbývajících verzí liší osmiúhelníkovým profilem nohy. Konstrukce všech tří typů párty stanů jsou výškově nastavitelné, střechy a bočnice jsou ze silné nepromokavé polyesterové látky.

Parametry jednotlivých verzí

  • CLASSIC – konstrukce je výškově nastavitelná na tři stupně a zvedání i spouštění se ovládá pomocí tlačítka umístěného uvnitř nohy. Uvnitř stožáru je umístěná pružina, která zajišťuje dokonalé vypnutí střechy. Stěny stanu jsou spojeny suchými zipy. Tato verze je vhodná k zastřešení plochy do 4 do 18 m2
  • PREMIUM – tento typ má obrovskou odolnost a široké spektrum rozměrů. Pro své vlastnosti je určen pro nejnáročnější zákazníky. Konstrukci lze rovněž třístupňově výškově nastavit a ke zvedání střechy se používá ocelové tlačítko umístěné uvnitř nohy. PREMIUM je vhodný k zastřešení plochy od 9 do 36 m2
  • OCTAPRO – nejlépe odolává všem povětrnostním podmínkám. Všechny spoje jsou hliníkové a bezpečnou stabilitu stanu zajišťují velké patky. Třístupňové nastavení výšky se provádí hliníkovým tlačítkem a perfektní napnutí střechy zajišťuje pružina umístěná vně stožáru. Doporučená zastřešená plocha může mít rozměr od 9 do 32 m2.