Mytí oken ve výškách a na špatně dostupných místech nepatří zrovna mezi snadný úkol. Většina majitelů výškových budov, proto pro mytí oken využívá služeb odborníků. Odborníci na práce ve výškách se totiž postarají o rychlé a bezpečné umytí oken, které se budou lesknout. Cenově dostupné výškové práce poskytuje například společnost MT Hardy.

Kvalitní mytí oken

Firma MT Hardy využívá k mytí oken horolezeckou techniku, takže se dokáže postarat o umytí oken i na špatně dostupných místech. Navíc výškové práce pomocí horolezecké techniky na rozdíl od klasického lešení dokážou nabídnout lepší cenu. V případě nutnosti jsou výškové práce od společnosti MT Hardy poskytovány i pomocí lešení a montážní plošiny. Mytí oken pak provádějí vyškolení specialisté, kteří disponují bohatými zkušenostmi s prací ve výškách.

Umytá okna během chvilky

Vzhledem k tomu, že mytí oken ve výškách provádí společnost MT Hardy použitím horolezecké techniky, tak se můžete těšit na čistá okna během chvilky. Oproti plošině totiž horolezecká technika nevyžaduje žádný zábor místa. Celková časová náročnost mytí oken je pak závislá na druhu a síle znečištění, takže se stanovuje individuálně. Výškové práce Praha navíc disponují kvalitními čisticími prostředky, které se postarají o mytí oken různého znečištění, ať už jde o ptačí trus, prach či stavební znečištění.

Nechte si stanovit cenu za mytí oken

Stejně jako časová náročnost závisí na druhu znečištění a celkové čištěné ploše, tak i cena mytí oken je posuzována individuálně. Společnost MT Hardy vám tak ráda vyhotoví cenovou kalkulaci na míru zcela zdarma. Přesnou cenu vám tak společnost vypočítá na základě schůzky u dané budovy. Více informací o společnosti MT Hardy, včetně referencí najdete na webových stránkách společnosti.