Svatební den je určen novomanželům a oslavám krásného svatebního dne. Ve svatební den jsou novomanželé obdarováváni množstvím darů. Nevíte, co originálního darovat vaší nejlepší přítelkyni? Máme pro vás několik tipů.

Vzpomínky

Svatba je ideální událostí, během které vzpomínáme, co vše jsme společně s novomanželi prožili. Jelikož se na svatbě sejde celá rodina, je to skvělá příležitost k tomu, abyste zavzpomínali na společné zážitky. Věnujte proto vaší nejlepší kamarádce album s fotografiemi, knihu zážitků či sestříhané video, které ji připomene vše, co jste společně prožili. Jistě ji to dojme a nevyhnete se slzám.

Vtipný dárek

Pokud se s kamarádkou rády pošťuchujete a děláte si ze sebe navzájem legraci, je vhodné ji darovat dárek v tomto duchu. Překvapte ji například erotickou hračkou. Vsadit můžete na Venušiny kuličky či erekční kroužky. Takový dárek budoucí manželku jistě náležitě zaskočí a rozesměje.

 

Zážitek

Ideálním dárkem jsou také zážitky. Miluje vaše kamarádka sport, adrenalin či umění? Věnujte ji zážitek v podobě poukazu na bungee jumping, seskok padákem, surfařskou lekci, lístky na její oblíbený koncert či divadelní představení. Věnujete tak nový zážitek a novou jedinečnou vzpomínku.

Společný dárek

Skvělou možností také je, když se domluvíte se všemi přáteli a pořídíte vaší nejlepší kamarádce společný dárek. Díky tomu, že se na svatbě sejde opravdu celá rodina, můžete do dárku náležitě investovat a splnit novomanželům jejich sen. Složit se můžete na jejich vysněnou dovolenou, dopravní prostředek či vybavení do domácnosti, které by si jinak pořídit nemohli. Společně tak můžete novomanželům splnit sen, který by si jinak splnili jen těžko. Svatba je k tomu skvělou příležitostí.