Jste pořadatelem akce, kde se mají lidé především bavit? Chcete zajistit, aby si lidé z akce odnesli vtipnou a originální vzpomínku? Ať už chystáte svatbu, rodinné či firemní setkání, oslavu nebo ples, věřte, že s fotokioskem máte o zábavu postaráno.

Jak fotokiosek funguje?

Fotokiosek se snadno ovládá a postará se o zábavné fotografie, které můžete sdílet na Cloud nebo pomocí QR kódu si je můžete ihned stáhnout do svého mobilu a vtipné fotografie hned rozesílat přátelům či rodině. Kromě toho umí fotobudka vytisknout fotografie okamžitě, což mnoho lidí ihned využije.

Co fotokiosek potřebuje?

K tomu, aby se fotobudka postarala o zábavu všech zúčastněných potřebuje prostor 3 x 3 m a 205 m do výšky, elektrickou zásuvku a stůl na rekvizity. Wi-fi je výhodou, ne však podmínkou. S připojením můžete své fotografie sdílet.

Jak fotobudku ovládat?

Ovládání fotobudky není nic složitého. Na dotykovém monitoru se zobrazí odpočítávání a vy máte 15 vteřin na udržení pózy, úsměvu, šklebu, zkrátka všeho, co vás napadne. Fotografii uvidíte ještě předtím, než vás fotobudka „blejskne“. Pak už můžete tisknout nebo sdílet, pokud je připojení na internet.

Pokud si objednáte fotokiosek od profesionálů, které objevíte na webu fotokoutek.fun, nemusíte mít žádné obavy. K dispozici vám proškolený pracovník, který vám ochotně se vším poradí a pomůže. Kromě toho přizpůsobí pozadí podle vašeho přání, aby ladilo s akcí, kterou pořádáte.

Chcete víc?

Fotokoutek toho však umí víc, jak vytvořit z vaší fotografie nápaditý snímek. K fotografii je možné využít grafický proužek s názvem konané akce. Kromě proužku je k dispozici mnoho různých rekvizit se kterými vytvoříte vtipné „hlášky“ nebo jiné bláznivé kreace.

S fotoukoutkem se však nemusí jednat pouze o vtipné fotografie, ale také zamilované, něžné, kamarádské. Záleží jen na vás, jakou si chcete vytvořit vzpomínku.