Základem každého domu je betonová základová deska. Beton však nachází i další využití v podobě betonových stěrek, které lze aplikovat nejen na podlahu, ale i na stěny, stropy nebo dokonce na nejrůznější interiérové prvky. Luxusní betonová stěrka může změnit k nepoznání skříně, stoly, dveře, parapety, pulty, sloupy nebo jen určité části nábytku. To ovšem vyžaduje velkou odbornost a speciální vybavení, čímž disponuje firma AB parket.

Aplikace betonové stěrky

Výsledkem aplikování moderní betonové stěrky na jakýkoliv povrch je naprosto luxusní vzhled. Povrch je úžasně hladký, nemá žádné spáry a málokdo pozná, že se vlastně jedná o „obyčejný“ beton. Firma Abparket.cz nabízí zákazníkům zakázkové realizace v kvalitních materiálů a za příznivé ceny jak v interiérech, tak v exteriérech. Z kvalitního betonu tak můžete mít podlahu, stěny, ale i nábytek. Samozřejmě se nejedná o vyloženě betonový nábytek, ale o běžný nábytek ze dřeva, překližky, dýhy či z jiných materiálů, který získá díky betonové stěrce betonový vzhled.

Různé designy

V pestrém sortimentu firmy Abparket.cz nechybí ani lité podlahy a jiné povrchy, včetně imitací betonu. Zákazníci si mohou vybrat ze tří designových řad vzhledů betonových stěrek. Varianta imitace betonu vytváří monolitické plochy s velice hladkým a kvalitním povrchem, který je odolný proti oděru, chemikáliím i jiným rizikům. Předností podlahy vytvořené z betonové stěrky je, že nevyžaduje žádnou údržbu. Kromě podlahy si můžete takto upravit i stěny v interiéru či venkovní fasády. Povrch bude bezespárováý a dokonale hladký. Betonovu stěrkou lze upravit například i ploty, vstupní části domů a podobná místa, od kterých se vyžaduje velká odolnost a bezúdržbovost.

Podlahové plochy

Betonové stěrkové podlahy řady BETONOPTIK® mají monolitický povrch bez spár. Díky výběru barev může být betonová stěrková podlaha výbornou alternativou dlažby nebo kamenné podlahy. Tyto podlahy vynikají vysokou tvrdostí, odolností a díky dokonale hladkému povrchu se snadno udržují. Aplikují se na betonový nebo anhydritový podklad a dají se použít i na podlahové vytápění.