Hledáte způsob, jak si nechat vytvořit vkusný, útulný a moderní interiér, jenž bude vytvořen přesně podle vašich potřeb a představ? Řešení představuje bytový designer, jenž se v rámci svých služeb věnuje návrhu interiéru dle představ svých zákazníků. V rámci své práce tak vytvoří profesionální návrh interiéru přesně dle vašich požadavků a vy tak získáte reálnou představu o tom, jak bude váš interiér vypadat ještě před samotnou realizací.

Funkční uspořádání celého prostoru

Služby bytového designera se obecně řadí mezi druh investice, jež se vyplatí. Bytový designer totiž zohlední nejen vaše představy o bydlení, ale také se postará o funkční uspořádání celého prostoru. K návrhu interiéru totiž bude přistupovat podle toho, aby byl dům, byt či jakýkoliv jiný prostor přizpůsoben těm, kterým bude sloužit. Rozdílně tak bude přistupovat k návrhu bydlení pro rodiny s dětmi, handicapovanou osobu či k prostoru sloužící pro podnikání. Při návrhu zohlední i to, zda chcete ponechat nějaký nábytek či vybavení.

Návrhy celých bytů i jednotlivých místností

Profesionální návrh interiéru si můžete nechat vytvořit nejen pro celý byt či rodinný dům, jak si někteří myslí. Služeb bytového designera můžete klidně využít i pro tvorbu návrhu konkrétní místnosti. Pokud nejste spokojeni například s kuchyní, pak si můžete nechat vytvořit návrh pouze pro kuchyň. Mezi interiérový design však nespadají pouze obytné prostory. Bytový designer se postará i vytvoření návrhu pro vaši kancelář, restauraci a dalších komerčních prostorů.

Designer pohlídá realizaci návrhu

Bytový designer se navíc postará i o realizaci celého návrhu. Bude dozorovat práci řemeslníků, aby při práci postupovali podle vytvořeného návrhu. Také se postará o výběr bytových doplňků a bude řešit veškerou komunikaci se subdodavateli. Výsledkem tak bude interiér, jenž bude odrazem vašich představ. Díky spolupráci a přehledu o trhu navíc dokáže mnohdy zajistit v rámci slev nižší ceny za vybavení.