Hledáte tu správnou firmu nebo prodejce, který má ve svém portfoliu tepelné čerpadlo? Potřebujete jej pořídit pro vytápění domu, kanceláří, firem, pro klimatizaci nebo také jej najdete u lednice a mrazničky. Nejde o zrovna levnější produkty, proto hledáte takovou firmu, která poskytuje kvalitní kousky, což zajistí dlouhou životnost. Potřebujete pořídit jakékoliv tepelné čerpadlo? Vsaďte na správného prodejce nebo správnou firmu. O jedné takové víme!

Kvalita je velmi důležitá

Tímto heslem se řídí také firma Atyp – Mazur Jiří. Jde o rodinnou firmu, která byla založená takřka před pětadvaceti roky. Díky mnoha letům zkušeností se stala respektovaným a významným dodavatelem v oblasti tepelných čerpadel. Firma poskytuje svým zákazníkům jak tepelná čerpadla, tak klimatizace, kotle, krby nebo také servis a montáž. Ve svém portfoliu mají opravdu kompletní sortiment tepelných čerpadel. Poskytují služby jako výroba jednoduché kotelny zákazníkovi přímo na míru až po moderní designové hydroboxy. Celkově firma zajišťuje tepelnou pohovu ve více než 450 domácnostech a to jen na území České republiky.

Pořídit můžete opravdu to, co potřebujete. Klasické tepelné čerpadlo Fujitsu. Řekneme-li teplené čerpadlo, pak míníme stroj, který čerpá teplo z jednoho místa a následně jej dostává jinam. Moderní technologie tak umí běžný dům bez problémů zásobovat teplem. Zejména novostavby se dnes vybavují tepelným čerpadlem. Co však dělat, když vám nebudou postačovat klasická teplená čerpadla? Snadná pomoc, pořídíte si jiné!

Ideální jsou pak atypická tepelná čerpadla, která vyřeší vaše potřeby a prostory. A právě to všechno firma Atyp poskytne. Pracují v ní odborníci, kteří nabídnou maximální servis v této oblasti. Poskytují zákazníkům služby v co nevyšší kvalitě a efektivně. Znají nejnovější vývojové technologie a také nové trendy.