Každý řemeslník, ať už je to profesionál či amatér, vám dá za pravdu, že pro jeho práci je potřeba kvalitní nářadí. Vybírat si můžete z celé řady různých druhů, mezi základní druhy patří nářadí akumulátorové, ruční či elektrické.

Akumulátorové nářadí na zahradu i do dílny

Strojů a nástrojů, které využívají energii z akumulátorů rapidně přibývá. Akumulátorové nářadí přináší celou řadu výhod. Mezi jednu z nich patří nezávislost na elektrické zásuvce. Akumulátorová alternativa nářadí je ideální volbou pro nářadí domácí ve stylu hobby programu nebo nářadí zahradního. V domácnosti se nejčastěji využije aku vrtačka, šroubovák či kladivo.

Beze sporu velké výhody přináší aku nářadí při práci na zahradě. Nemusíme řešit elektrickou zásuvku a v žádném případě nám nepřekáží kabely. Aku nářadí lze využít při sečení trávy nebo třeba prořezávání stromků či keřů.

Jak vybrat to správné aku nářadí

Nejprve je potřeba si ujasnit, jak často a k jakým účelům budeme tento typ nářadí využívat. Pokud to bude pouze občas a pro drobné opravy a úpravy, vystačíme si s řadou hobby. Profesionální řadu ocení především ti, kdo nářadí budou používat pravidelně. Tato řada nabízí nejen větší výběr různých druhů výrobků, ale i vyšší výkon. Nářadí často bývá robustnější a někteří výrobci u něj nabízejí i delší záruční dobu.

Pokud hledáte nářadí, které nabízí maximální kvalitu, dokonalou funkčnost, spolehlivost a dlouho životnost, pak je nářadí Stanley Fatmax tou správnou volbou. Ptáte se, proč? Neboť se neustále snaží o zdokonalování svých produktů, což jim, mimo jiné, umožňuje i průzkum spotřebitelských požadavků, díky kterému získává informace, jež dále využívá pro konstrukci dokonalého nářadí. Každoročně nabízí svým zákazníkům nové a inovativní produkty. V nabídce společnosti naleznete elektronářadí i s příslušenstvím, ruční nářadí, laserovou techniku a celou řadu praktických úložných systémů.