Potřebujete do své domácnosti nebo na chatu či chalupu něco pořídit? Například takový výběr čerpadel vám jednoduše pomůže v mnoha ohledech. Nejde o úplně levnou záležitost, která by se vybírala denně, proto je její výběr opravdu klíčový. Nesmíte to tedy uspěchat a firmu, která vám tento produkt dodá a případně také poradí v mnoha ohledech. Chce to zkrátka specializovanou a profesionální firmu. Nevíte jak na to? Pak vám s výběrem může hodně pomoci Voda Janek. Ti mají spoustu zkušeností a nemusíte dopadnout jako pan Pavel.

Pěkně drahá sleva

Jako spousta lidí, i já jsem chtěl ušetřit. Na chalupu jsme potřebovali koupit čerpadlo. Protože tam nebýváme denně, dvakrát do měsíce, v zimě ještě méně a v létě párkrát, chtěl jsem něco levnějšího, protože proč investovat hodně, když to nebudeme moc používat, že. Taky si to říkáte? No, po všem, co jsme zažili, už vybírám jen osvědčené a prověřené firmy. Našel jsem firmu, kde všechno vyšlo o pár tisícovek levněji a na to jsem slyšel. Moc mi neporadili, ale já jsem byl přesvědčený, že přece to přece zvládnu. Není na tom nic těžkého. Dnes už si to nemyslím“ rozpovídal se Pavel o touze ušetřit pár korun.

Někde se šetřit nevyplácí. Po pár dnech přestalo fungovat, ač jsem se snažil to nějak vyřešit sám, nakonec jsem musel zavolat opraváře. Ten mi řekl, že takový šunt si snad nikdo dobrovolně nekoupí, a když jsem řekl název firmy, začal se smát. Doporučil mi následně firmu, která dodává čerpadla kvalitní, k tomu přináší také servis a opravy, kdyby se něco dělo. Nový přístroj jsem pořídit musel, nedalo se nic dělat. Vybral jsem takové, jaké mi doporučili. Prodělal jsem, to ano, štvalo mě to, ale možná to byla lekce. Dneska už neřeším, kde je co v akci, ale především kvalitu“ uzavírá trpce Pavel.