Nejen rodiny s dětmi, ale také často dospělí, kteří zatím žijí jen v páru, anebo jim děti odrostly, řeší potíže s nedostatkem místa na oblečení. Obzvlášť, pokud nemáme půdu nebo jiné prostory, kde můžeme vynést např. sezónní oblečení, může nastat skutečně potíž. 

Řešením je omezení nakupování oblečení, které nepotřebujete, a zabavování se toho, jež je vám malé, velké, nebo jej nevyužíváte. Mimo to si pořiďte dostatečně prostornou a skvěle řešenou šatní skříň, která bude ozdobou ložnice, studentského pokoje, hostovského pokoje nebo třeba prostorné chodby, pokud jinde prostor nemáte.

Levné a kvalitní šatní skříně

Koupit si můžete zajímavé šatní skříně ve stylu, který se vám líbí, na sg-nabytek.cz. Moderní jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi, které jsou zároveň velmi praktické, protože nemusíte myslet na místo potřebné k otevření dveří do prostoru. Takovou je např. šatní skříň DERBY VI – 200 cm, která se hodí do mnoha místností, její součástí je i zrcadlo, což bude pro mnohé dalším pozitivem. 

Chcete širší šatní skříň? Pak je vám k dispozici velká šatní skříň ATON II dub sonoma v šířce 250 cm. Směle ji můžete umístit i do široké chodby nebo velké vstupní haly. Stejně jako např. velký botník se sedátkem bílý, bude hezkou ozdobou a s interiérem bude díky hezkému vzhledu dubu sonoma ladit, nebo jej dotvářet. 

Šatní skříně se šuplíky 

Šatní skříň ale nemusí být jen jednoduše řešená. Tak, jako jsou rozmanité např. TV stolky, i šatní skříně se mohou velmi lišit. Mohou mít několik šuplíků např. uprostřed skříně, mohu je tvořit i menší skříňky. Jde o takové kombinované skříně, které jsou skvělé i pro studenty. 

Podívejte se na kompletní nabídku na webových stránkách sg-nabytek.cz, kde najdete kvalitní nábytek za příznivé ceny. Nabídka je bohatá, vybere si skutečně každý.