Pozastavili jste se někdy nad tím, jak nohy nábytku, zejména stolu, působí obyčejně? Napadlo vás někdy, že to tak vůbec nemusí být? Existují interiéry, kde jsou nohy nábytku dominantou místnosti. Nevšední zpracování, jedinečný design a neotřelý ocelový materiál dokáží upoutat pozornost a současně zajistit stabilitu nábytku. Steelbro na svém webu ukazuje, že nohy od stolu nemusí být ani trochu obyčejné, fádní a nudné.

Ocelové nohy ke stolům dle vašich preferencí

Ačkoli na webu steeelbro.cz objevíte velké množství různých variant nohou ke stolům vyrobených z kvalitní oceli, tým inženýrů je schopný navrhnout ocelové nohy ke stolům dle vašich představ a vyzdvihnout tím váš interiér.

Proč právě ocel?

Ocel dělá nábytek odolnějším, čímž prodlužuje jeho životnost. A pokud si vyberete správného výrobce produktů z oceli, například Steelbro.cz, můžete využít jedinečné estetické možnosti, jako jsou zaoblené hrany, různé barvy na výběr, které dodají vašemu zařízení obytný nádech.

Síla a stabilita ocelových nohou

Ačkoli je oblíbeným materiálem dřevo, niky nebude mít takovou stabilitu a sílu jako ocel. Ocel navíc není potřeba nijak díle udržovat, navzdory tomu má mnohem větší životnost.

Velká odolnost

Ocel je velmi odolným materiálem. To by mohla být hlavní výhoda ocelových nohou, protože ocel sama o sobě má schopnost odolat velkému tlaku a tudíž i velké hmotnosti. Tento druh kovu je také odolný vůči vodě a UV záření. Nepoškodí se ani při delší vlhkosti.

Bezpečné, zdravé a snadno se čistí

Tento materiál nemá žádné póry, takže bakterie a nečistoty nemají šanci se uchytit na povrchu. Jakýkoli ocelový nábytek můžete vyčistit několika máchnutím a v případě potřeby jej vydezinfikovat. Skvělá volba, pokud nejste příznivcem dlouhého a únavného čištění a drahé údržby.