Potřebujete-li si pořídit kvalitní a spolehlivé ruční nářadí vyráběné českými výrobci, lze jednoznačně doporučit prodej nářadí, kterým se zabývá společnost Eli M Store. V jejím nově otevřeném online železářství si přijdou na své nejen domácí kutilové, ale i profesionální řemeslníci. Mohou nakupovat za velkoobchodní ceny a ušetřit tak až 25 %. Bohatý sortiment ručního nářadí zahrnuje jak běžné ruční nářadí, jako jsou šroubováky, kleště, kladiva, pily apd., ale i elektrické či akumulátorové vrtačky, brusky a spoustu dalšího nářadí.

Rozdělení do kategorií

Aby se obchodníci, zástupci firem i běžní spotřebitelé mohli snadno a rychle zorientovat, je veškeré ruční nářadí rozděleno do několika kategorií. Do první kategorie je zařazeno dílenské nářadí, jako jsou pily, pilky nebo pilové kotouče. Druhá kategorie zajímá hlavně autodílny a opraváře automobilů i jiných strojů. V této kategorii najdou například golasady, ráčny, palice, a to jak gumové, tak dřevěné, silikonové či nylonové. Je zde i nabídka kompresorů, stříkacích a ofukovacích pistolí, tlakových hadic i nezbytného příslušenství. Ve třetí kategorii jsou zařazeny potřeby pro klempíře, jako jsou nůžky na plech, spojovací či nýtovací kleště, nýty, nýtovací matice apd.

Další nabídka Eli M Store

Hlavní činností Eli M Store je prodej nářadí, a to výhradně od českých výrobců. Vesměs se jedná o prověřené výrobce s dlouholetou tradicí, jejichž výrobky splňují požadavky na kvalitu, spolehlivost a odolnost vůči opotřebení. Vedle prodeje ručního nářadí se Eli M Store zabývá prodejem a kompletní dodávkou výrobků z kompozitu, který je perfektní alternativou oceli, hliníku, dřeva i jiných materiálů. K jeho přednostem patří pevnost, odolnost proti korozi a nízká hmotnost. Tyto vlastnosti předurčují kompozit k využití v náročných podmínkách, takže je vhodným materiálem pro výrobu roštů, výztuží, profilů či konstrukcí.