Politý notebook tekutinou patří mezi nejčastější nehody, které se s tímto zařízením stávají. Hned za politím tekutinou můžeme zmínit pád. Co však dělat, když si notebook polijete? Obraťte se na odborníky, kteří vám s opravou rychle pomohou.

Pomoc

Pomoc nejen při polití notebooku tekutinou vám nabízí odborníci z rgservice.cz. Ti zvládnou opravit i jiné časté závady, mezi které patří nefunkční klávesnice, rozbité LCD, zlomené panty, prasklé šasi, hlasitě hučící notebook či notebook, který jednoduše nejde zapnout či politý notebook. S nejrůznějšími závadami si rychle poradí a vy si můžete danou opravu sjednat také online.

Online objednání

V případě nejrůznějších závad notebooku stačí vyplnit online formulář „objednat opravu“ a zvolit způsob dopravy do servisního střediska. Buď můžete notebook na opravu přivézt do provozovny v Třinci sami či zvolit variantu svozu. Cena přepravy do servisu a zpět je 240 Kč, jinak 120 Kč jedním směrem. Po přijetí zařízení je provedena diagnostika naprosto zdarma a budete kontaktování s výsledkem a cenou opravy ke schválení.

Electronics Notebook Technical Assistance Repair

Oprava

Pokud budete s cenou opravy souhlasit, notebook bude opraven obvykle do sedmi pracovních dnů. Notebook vám bude následně zaslán opravený, otestovaný, a to na dobírku. Nemusíte se tak stresovat převozem či placením předem. Na všechny opravy je navíc poskytována záruka o délce 3 až 24 měsíců v závislosti na typu dané opravy. Obraťte se na oprava notebooku Praha.

Snadno a rychle

Oprava notebooku tak proběhne opravdu rychle a kvalitně. Stačí si opravu objednat, následně bude notebook odvezen, opraven a doručen zpět k vám. To vše proběhne do 7 pracovních dnů a vy tak nejste limitováni touto závadou příliš dlouho, zvláště v případě, že notebook používáte k výkonu zaměstnání.