Už jste slyšeli o záporně nabitých iontech? Aby se nám dobře dýchalo, je potřeba, aby bylo ve vzduchu dostatečné množství záporně nabitých iontů vzduchu. Problém je, že žijeme v prostředí, kde je velké množství elektroniky, která vytváří elektromagnetické pole a počet záporně nabitých iontů je v takovém prostředí nízký. Nízké množství záporně nabitých iontů se projeví horším dýcháním, častějšími bolestmi hlavy, ale i horší imunitou.

Nejlepší možností je dopřát si pořádnou dávku záporně nabitých iontů, nejvíce jich najdeme v přírodě nebo u vody. Pokud chcete zvýšit množství záporně nabitých iontů i u vás doma, pořiďte si produkty vyrobené himalájské soli, ta totiž působí jako přírodní ionizátor vzduchu. Krystaly himalájské soli obsahují desítky různých stopových prvků a vzduch se při kontaktu s krystaly této soli přirozeným způsoben ionizuje,. Mít v blízkosti produkty z himalájské soli ocení zejména alergici a astmatici, protože záporně ionizovaný vzduch se jim postará o lepší dýchání i oběhový systém. Samozřejmě je důležité i pravidelné větrání, ale produkty z himalájské soli jsou jedním z prvků, jak podpořit své zdraví.

Jaké prvky z himalájské soli pořídit?

Často je nejlepší spojit příjemné s užitečným. Každý potřebuje v interiéru světlo a tak jsou velmi populární solné lampy. U himalájské soli je velkým plusem její krásný vzhled, ať už si pořídíte solnou lampu nebo sošku, misku nebo jakýkoliv jiný produkt, stane se automaticky i hezkou dekorací, která zkrášlí váš interiér. Pokud máte rádi intimní atmosféru, jsou velmi krásné solné svícny, umístíte do nich svíčku a následně vznikne naprosto fascinující kombinace, kdy se rozzáří celý blok soli přírodním světlem a můžete si užívat toto příjemné tlumené osvětlení. Pokud se rozhodnete pro solné lampy, skvělou volbou jsou solné lampy přírodní, které mají surový vzhled a vypadají impozantně. Nejlepším místem pro nákup tohoto sortimentu je eshop Magieprirody.cz, kde nakoupíte i další zajímavé produkty, třeba yoni vajíčka a další.