Věnovat se internetovému marketingu je někdy během na dlouhou trať, ovšem provozovat webové stránky bez jakékoliv propagace, to by znamenalo, že by web neměl žádnou návštěvnost a to by nešlo. Cílem každého webu je pochopitelně mít pravidelné návštěvníky a obzvláště důležité je to u webů, které prodávají produkty nebo služby. Forem propagace je mnoho, někteří majitelé webu je kombinují, někteří s nimi experimentují svépomocí a hledají různé cesty, jak se postarat o co největší počet návštěvníků.

Pokud berete byznys vážně, jistě víte, že na experimentování není čas a že je lepší jít na jistotu. Ve světě internetového marketingu má spolehlivé výsledky PPC reklama. Amatérské vedení PPC kampaní však nemusí dopadnout dobře a může mít jen minimální efekt, proto se vyplatí obrátit na marketingovou agenturu na Seoconsult.cz, která má s PPC reklamou mnoho zkušeností, na trhu působí mnoho let a má prokazatelné reference.

ideas, over, coffee

PPC s agenturou

Agentura se postará, aby měla reklama co největší efekt a abyste tento efekt mohli sledovat. Zřídí vám proto pro PPC reklamu účet, do kterého můžete plně přistupovat a také u cílového webu nastaví Google Analytics, aby bylo možné sledovat zvyšující se návštěvnost. Reklama může běžet i do 5 dnů. Agentura nestřílí od oka, ale vždy udělá přesné zacílení, díky analýze klíčových slov vybere vhodné sady slov pro reklamu.

Jde o takové výrazy, které uživatelé nejčastěji zadávají do vyhledávačů, když hledají služby nebo produkty, které nabízíte. Pokud máte lokální byznys, může se udělat i zacílení na konkrétní město, třeba PPC Pardubice, PPC Ostrava aj. Kampaně jsou průběžně sledované a optimalizované tak, aby měly co největší přínos. Pokud už PPC reklamu máte, ale nepřináší vám očekávané výsledky, agentura udělá její audit, aby ji mohla upravit. Spolupráce s profesionály vám ukáže, jak se dělá marketing profesionálně a rovněž vám ušetří starosti se zajišťováním návštěvnosti pro váš web.