Máte-li dům, pak jistě tušíte, že práce se na něm a v něm vždy nějaká najde. Ať už jde o sekání zahrady, což je potřeba od jara dělat velmi pravidelně, po sklízení úrody, sazení květin, plení plevele, zalévání, zazimování a mnoho dalšího. Také se přirozeně snažíte zvelebovat svůj dům. Chcete se v něm cítit dobře, bydlet pohodlně a v prostředí, které se vám zalíbí a bude pro vás představovat to pravé kouzlo domova. V domě se snažíte o co nejlepší atmosféru, moderní vzhled a krásné komponenty. Na exteriér domu se tak trochu zapomíná, důležitější je interiér.

Dlažba jako ze zámku

„Když jsme dům koupili, vše jsme uvnitř vybavili a udělali tak, jak jsme to plánovali. Všude jsme dali plovoucí podlahy, omítli nově stěny, přidali jedno okno navíc, protože si ho přála naše dcera ve svém pokoji, zrenovovali jsme schody, předsíň a plno takových dalších věcí. Na fasádu a vše okolo jsme tak trochu zapomínali, protože nejdůležitější bylo to, abychom mohli bydlet. A když už, tak jsme to chtěli zrekonstruovat pořádně, ne se nastěhovat a za rok dělat podlahy a další rok omítnout stěny a podobně. Raději chvíli vydržet a později už nastěhovat do nového, to bylo naše heslo“ shodují se manželé Rokytovi.

„Po dvou letech, kdy jsme v domě udělali vše, co bylo důležité a nutné podle nás, jsme se zaměřili na exteriér. Zahradu jsme hezky srovnali, vytyčili si, kde bude záhonek, nasadili trávu a zůstala venkovní dlažba. Tu jsme chtěli položit novou a shodli jsme se, že betonové dlaždice budou ideální v tomhle ohledu. Nakoupili jsme vše, co bylo třeba a pustili se do práce. Chodníček, který jsme vedli od branky až k domovním dveřím a následně k plácku, kde jsme chtěli pořídit altán, vypadal opravdu hezky a to dokonce tak moc, že nám jej chválila každá návštěva i sousedé“ uzavírají manželé Rokytovi.