Mít co předat svým dětem. Samozřejmě, vlastní nemovitost je číslem jedna, nejen proto, že její cena vlastně prakticky neustále roste v čase. Ideálním místem pro život je nejen pro mladé velké město, ale na druhou stranu, mnoho z nás chce kontakt s přírodou, že? Pokud se však obě tyto věci snoubí, není co více dodat. Mladým rodinám se v Praze líbí, a to i díky kulturnímu vyžití, které se zde nabízí nejen o víkendech.

Výběr dispozice bytu je jen na vás

Dáte přednost garsonce s třicetimetrovou výměrou nebo spíše plánujete větší rodinu a chtěli byste tedy čtyřpokojovou variantu? Samozřejmě, na přemýšlení je ještě času dost. Byty na Praze 3 se vám představují v celé své kráse, samozřejmostí jsou i balkony, terasy nebo lodžie, které bydlení ještě více zpříjemní.

Patříte k fanouškům zeleně a rádi se staráte o růže nebo jinou krásu? Potom vám jistě učaruje předzahrádka, na níž si rádi odpočinete při tvůrčí práci. Žižkov je místem, kde žili a tvořili třeba Jiří Šlitr nebo Vítězslav Nezval. O životní inspiraci je tak postaráno, zbývá si jen vybrat budoucí bydlení.

Občanská vybavenost je na výborné úrovni

Židovské pece jako hlavní reprezentant městské zeleně, ale také řada různých obchodů, autoservis, restaurace nebo lékárny. Projekt Byty u parku v Praze symbolizuje především příjemné místo, kde vám nebude k životu nic chybět. Garážové stání je samozřejmostí, ale pokud budete chtít, autobus vás doveze na metro doslova za pár minut. Cesta do jiné pražské čtvrti tak bude velmi krátká, což je jistě v dnešní uspěchané době plus.

Nízkoenergetický standard naznačuje na úsporu nákladů na vytápění, moderní bydlení se bez něj neobejde. Pokud jste si zamilovali žižkovskou scenérii, můžete se nyní stát její součástí. A stačí jen opravdu málo!