Středočeské město Mladá Boleslav – město automobilů, je příjemným místem k bydlení. Největší roli sehrává bohatá nabídka pracovních příležitostí s nadstandardními výdělky. Město je připraveno na nárůst počtu svých obyvatel a snaží se pro všechny vytvářet co nejlepší životní podmínky.

Výhodná poloha města

Výhodou pro obyvatele je rychlé a pohodlné dopravní spojení v Prahou a Libercem díky dálnici, ale také s blízkým Českým rájem i Krkonošemi. V okolí města je celá řada přírodních a historických zajímavostí, příležitostí k výletům autem, na kole i pěšky. Samotné město poskytuje svým obyvatelům i jeho návštěvníkům dostatek možností kulturního a sportovního vyžití, bohatou obchodní síť a odpovídající počet předškolních a školních zařízení a v neposlední řadě i zdravotnických služeb.

Jedinečné bydlení v centru

Bydlet v centru města dnes není příliš populární. Ovšem bydlení Mladá Boleslav nabízí velice příjemné bydlení, které je sice v centru, ale zároveň v příjemné a klidné lokalitě. Tu představuje Dukelská ulice, v jejíž blízkosti je vše nezbytné nutné, co člověk k pohodovému životu potřebuje.

V blízkém okolí je dostačující obchodní síť, v těsné blízkosti je základní a mateřská škola, přímo v Dukelské ulici je zastávka MHD, nedaleko je zdravotní středisko, dům kultury, městské divadlo a městský park.

Moderní byty

Dukelská ulice dnes představuje prestižní a vyhledávanou adresu. Zejména pokud budete bydlet v rohovém domě čp. 922/22, ve kterém bylo zmodernizováno celkem 12 bytových jednotek. Pokud se zajímáte o prodej bytů v Boleslavi, pak může být tato volba pro vaši rodinu tou pravou.

Samotný dům byl postaven již ve třicátých letech minulého století pro pracovníky zdejšího soudu. Jedná se o kvalitní stavbu, ze které se komplexní rekonstrukcí podařilo vybudovat moderní komfortní bydlení. Dům má novou střechu, zateplení, zrekonstruovány byly stropní a podlahové konstrukce, rozvody elektro, plynu a kanalizace. Ještě než se nastěhujete, můžete si podle vlastních představ vybrat dekor a barvu interiérových dveří, nechat si zabudovat vestavěné skříně nebo si nechat provést jiné drobné úpravy, aby se bydlení v Dukelské pro vás stalo naprosto ideální.