Sami jste jistě zaznamenali, že situace na trhu nemovitostí je dnes v hlavním městě dosti kritická. Dostupné byty jsou na pronájem velice drahé, takže o jejich koupi ani nemá cenu mluvit. Po zpřísnění podmínek získání hypotéky si nový byt může pořídit jen zlomek těch, kteří by jej opravdu potřebovali. Naštěstí se začínají stavět nová bytová centra, jež přinesou nové možnosti zejména mladým lidem.

Kde se nové byty nachází?

Nové bytové centrum naleznete v ulici Topolová na Praze 10, která je naprosto ideálním prostředím pro klidné bydlení. Nejen, že v této lokalitě naleznete tolik potřebnou relaxační zónu, ale navíc se nachází necelých 20 minut metrem od centra Prahy. Výhodou je tedy velmi dobrá dopravní dostupnost a občanská vybavenost přímo u vašeho bytu. V okolí ulice Topolová totiž naleznete jak obchody, tak i restaurace, lékárnu nebo kosmetiku s fitness.

Mohu si byt koupit?

Prodej bytů Praha je pochopitelně realizován i v Rezidenci Topolová. Pokud byste ovšem měli o byt v této lokalitě zájem, musíte si pospíšit. V první fázi se totiž prodaly všechny apartmány v pátém patře a v následujících dvou fázích pak byty v šestém a sedmém patře. V současnosti jsou k dispozici nové byty 1+KK a 2+KK za velice výhodnou cenu v osmém patře bytového domu.

Mohu si byty i pronajmout?

Jistě se mezi vámi nachází i lidé, kteří poptávají pouze krátkodobý pronájem bytu. Garsonka Praha je ideálním řešením, pokud hledáte dostupný pronájem snadno a rychle. Samotné byty jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou, ale také novým kuchyňským koutem. Smlouva na pronájem garsoniéry je platná 12 měsíců s možností dalšího prodloužení. Jedná se tedy o ideální variantu, pokud se svou partnerkou hledáte byt k pronajmutí.

Nezáleží na tom, zda v Praze hledáte byt ke koupi, nebo k pronajmutí. V obou případech byste si měli pospíšit, neboť je o volné nemovitosti až enormní zájem.